Donanim Gurusu Forumu
Lütfen üyelik bilgilerinizi giriniz

Join the forum, it's quick and easy

Donanim Gurusu Forumu
Lütfen üyelik bilgilerinizi giriniz
Donanim Gurusu Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» NVIDIA GTX Serisi Kullananlar Kulübü
Yeni Gurular Buraya...  :) - Sayfa 20 EmptyPaz Şub. 24, 2013 12:35 pm tarafından Ruzgar81

» EVET BEYLER AİDATLARI GÖNDERELİM LÜTFEN !!!
Yeni Gurular Buraya...  :) - Sayfa 20 EmptySalı Şub. 19, 2013 12:10 am tarafından cianni

» Yeni Gurular Buraya... :)
Yeni Gurular Buraya...  :) - Sayfa 20 EmptySalı Şub. 19, 2013 12:09 am tarafından cianni

» TTNET Vdsl2 35 Mbit tarifesine geçtim :)
Yeni Gurular Buraya...  :) - Sayfa 20 EmptyC.tesi Kas. 24, 2012 1:31 pm tarafından cianni

» CORSAİR H100İ İNCELEME
Yeni Gurular Buraya...  :) - Sayfa 20 EmptyC.tesi Kas. 24, 2012 9:43 am tarafından El Mukteda

» En son ne satın aldınız?
Yeni Gurular Buraya...  :) - Sayfa 20 EmptyC.tesi Kas. 24, 2012 9:18 am tarafından F.@.T.İ.H

» Far Cry 3 incelemesi
Yeni Gurular Buraya...  :) - Sayfa 20 EmptyC.tesi Kas. 24, 2012 9:13 am tarafından F.@.T.İ.H

» Kasa Resimleri Buraya :)
Yeni Gurular Buraya...  :) - Sayfa 20 EmptyÇarş. Kas. 21, 2012 8:13 am tarafından Digitaldrop

» Sistemi komple satışa çıkardım
Yeni Gurular Buraya...  :) - Sayfa 20 EmptySalı Kas. 20, 2012 6:31 am tarafından Digitaldrop

Yeni Gurular Buraya... :)

+29
demircibu
cianni
krtlkdr22
M@U
Digitaldrop
Squadd
Gerginix
alicnouma
bugra34
FoxPark
svstrgmr
y.c.g
F.@.T.İ.H
Ruzgar81
cenkyyy
Zhee
MyCoDeR
fbsrkc06
egeliilkerr
Alpcan Aksoy
Guns 'N Roses
YasinC
dJ_bLoW
Mckhan
setek01
rainbow dash
Poyri
Admin
El Mukteda
33 posters

20 sayfadaki 26 sayfası Önceki  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26  Sonraki

Yeni Gurular Buraya...  :) - Sayfa 20 Empty Geri: Yeni Gurular Buraya... :)

Mesaj tarafından YasinC Cuma Kas. 16, 2012 8:06 pm

Pardon linki kopyaladım sanmışım Rolling Eyes
YasinC
YasinC

Mesaj tarafından El Mukteda Cuma Kas. 16, 2012 8:22 pm

optimist'ten alınma kart temizdir, kaça aldın?
El Mukteda
El Mukteda

Mesaj tarafından YasinC Cuma Kas. 16, 2012 8:25 pm

380'e aldım abi
YasinC
YasinC

Mesaj tarafından El Mukteda Cuma Kas. 16, 2012 8:30 pm

YasinC demiş ki:380'e aldım abi
iyi güzel fiyat, güle güle kullan. Smile
El Mukteda
El Mukteda

Mesaj tarafından Zhee Cuma Kas. 16, 2012 9:53 pm

YasinC hayırlı olsun dostum kartın fiyatıda güzelmiş güle güle kullan Smile
Zhee
Zhee

Mesaj tarafından MyCoDeR Cuma Kas. 16, 2012 10:45 pm

Nvidia'nın yeni beta sürümüyle battalefield 3 denemesi yaptım yanlız harita oyunun f16 sürme moduydu bilmiyorum kartı o bölüm ne kadar zorlar ama max 200 avg 173 minimum 103 fps aldım yanlız rakamları tam net hatırlayamadım şimdi 173 175, 103 102 gibi değişik bişey olabilir.
MyCoDeR
MyCoDeR

Mesaj tarafından YasinC C.tesi Kas. 17, 2012 6:20 am

Sağolun dostlar yalnız 660Ti'den sonra kart çok büyük geldi gözüme ki anlatamam Smile Cümleten günaydın
YasinC
YasinC

Mesaj tarafından MyCoDeR C.tesi Kas. 17, 2012 8:27 am

Herkeze günaydın
Daha demin direksion sınavından çıktım geldim
Çok güzel sürüşün ardından arabayı aldığım yere bırakmaya gittim(Hatta denetlemeye gelenler bazı övgülü sözler söyledi ama şimdi yazmaya gerek yok Cool ) arabayı kapattım 1'e taktım sonra kalktım ,el frenini çekmeyi unutmuşum araç hafif aşşa yukarı yaptı allahtan 1'e takıp kalkmıştım yoksa beni denetlemeye gelenler söförsüz aşşa doğru gidiyodu Very Happy
Bunun yüzünden kaç puan kırılır acab abiler siz bilirsiniz.
MyCoDeR
MyCoDeR

Mesaj tarafından El Mukteda C.tesi Kas. 17, 2012 9:01 am

MyCoDeR demiş ki:Herkeze günaydın
Daha demin direksion sınavından çıktım geldim
Çok güzel sürüşün ardından arabayı aldığım yere bırakmaya gittim(Hatta denetlemeye gelenler bazı övgülü sözler söyledi ama şimdi yazmaya gerek yok Cool ) arabayı kapattım 1'e taktım sonra kalktım ,el frenini çekmeyi unutmuşum araç hafif aşşa yukarı yaptı allahtan 1'e takıp kalkmıştım yoksa beni denetlemeye gelenler söförsüz aşşa doğru gidiyodu Very Happy
Bunun yüzünden kaç puan kırılır acab abiler siz bilirsiniz.
vaaay benden önce şöför olucan Very Happy Very Happy ben de 15 aralıkta yazılı sınava giricem. kursa kaydoldum ve istedikleri evrakları vs.'i götürdüm, bir de ziraat bankasına 55 lira sınav harcı yatırdım da başka ne yapmam gerekiyor? sınav için meb veya ösym'ye kayıt olucam mı? sınava nerede giricez? bunları hiç bilmiyorum. Very Happy
El Mukteda
El Mukteda

Mesaj tarafından MyCoDeR C.tesi Kas. 17, 2012 9:15 am

El Mukteda demiş ki:
Abi benim yaptığım şeyleri söyliyim gittim kayıt için evraklar götürdüm kurs ücretini verdim daha sonra bi 75Tl yazılı sınava girmeden önce verdim sürücü kursuna onlar yatırabildiklerini söylediler bu isteğe bağlı kendinde gidip yatırabilirsin neyse ondan geçtim direksion sınav parasını yine dün götürüp verdim bazı evraklar verdi onu direksion sınavına girerken alıyolar şu dakkadan sonra ne olucak bende bilmiyorum. Sen yine konuş aklında bişey kalmasın belki senin sürücü kursu yatırmıyodur beni telefonla arayıp bildiriyolardı böyle durumlarda.
Sınava giriceğin yeri şurdaki link'dende öğrenebilirsin
http://www.meb.gov.tr/sinavlar/detay.asp?ID=11&ID2=0&ID3=22
MyCoDeR
MyCoDeR

Mesaj tarafından YasinC C.tesi Kas. 17, 2012 10:42 am

Gerimi dönüş yaptınız millet DH'e
YasinC
YasinC

Mesaj tarafından El Mukteda C.tesi Kas. 17, 2012 10:43 am

MyCoDeR demiş ki:
El Mukteda demiş ki:
Abi benim yaptığım şeyleri söyliyim gittim kayıt için evraklar götürdüm kurs ücretini verdim daha sonra bi 75Tl yazılı sınava girmeden önce verdim sürücü kursuna onlar yatırabildiklerini söylediler bu isteğe bağlı kendinde gidip yatırabilirsin neyse ondan geçtim direksion sınav parasını yine dün götürüp verdim bazı evraklar verdi onu direksion sınavına girerken alıyolar şu dakkadan sonra ne olucak bende bilmiyorum. Sen yine konuş aklında bişey kalmasın belki senin sürücü kursu yatırmıyodur beni telefonla arayıp bildiriyolardı böyle durumlarda.
Sınava giriceğin yeri şurdaki link'dende öğrenebilirsin
http://www.meb.gov.tr/sinavlar/detay.asp?ID=11&ID2=0&ID3=22
yerimlerime ekledim teşekkürler, 15-12-2012 henüz görünmüyor sayfada. Smile
El Mukteda
El Mukteda

Mesaj tarafından Zhee C.tesi Kas. 17, 2012 10:44 am

Günaydın herkese,

Ejder çok beklemişsin ehliyet için yav ben daha 18ime ilk adım attığım gün kayıt yaptırmıştım babam eve gelsinde sokakta yer olmasın arka sokağa çekeyim baba diyerekten kaçırıp 2-3 tur attığım günler geldi aklıma lol! lol!
Zhee
Zhee

Mesaj tarafından El Mukteda C.tesi Kas. 17, 2012 10:51 am

YasinC demiş ki:Gerimi dönüş yaptınız millet DH'e
galiba Very Happy

@Zhee sinancım benim hiç merakım yok vallahi, ehliyeti alsam dahi kısa mesafede yine taxi kullanıcam gibi duruyor Very Happy
El Mukteda
El Mukteda

Mesaj tarafından Squadd C.tesi Kas. 17, 2012 12:00 pm

bocekgrafik demiş ki:Millet bugün doktora gittim. Astım var deyip bi nefes açıcı aletle birlikte 3 ilaç daha verip 15 gün sonra gel dedi. Test sonrasında solnm yolnda yarı yarıya daralma var dedi. Ben de bronşit sanıyordm.

Abi çok geçmiş olsun astım çok sıkıntılı astalıktır.Adamı mavediyor bazen.Bir kardeşin olarak ufak bir tavsiye vermek istiyorum iznin olursa.En kısa zamanda kapsamlı bir alerji testi yaptırman senin için çok iyi olur.Çün astım hastalarının çok büyük bir kısmında Alerjik rahatsızlıklar çıkıyor.
Squadd
Squadd

Mesaj tarafından El Mukteda C.tesi Kas. 17, 2012 12:03 pm

aynen, bizim arkadaşa da astım dediler, adam oturma odasındaki halıyı değiştirerek kurtuldu Very Happy meğerse toza alerjisi varmış.
El Mukteda
El Mukteda

Mesaj tarafından MyCoDeR C.tesi Kas. 17, 2012 1:36 pm

Abilerim direksiyon sınavından 98'le geçmişim el frenini çeksem kesim 100 alıp ilk 100 alan olurdum heralde Cool 100 alan yokmuş Very Happy
MyCoDeR
MyCoDeR

Mesaj tarafından El Mukteda C.tesi Kas. 17, 2012 1:45 pm

MyCoDeR demiş ki:Abilerim direksiyon sınavından 98'le geçmişim el frenini çeksem kesim 100 alıp ilk 100 alan olurdum heralde Cool 100 alan yokmuş Very Happy
maşallah, ehliyetin hayırlı olsun Smile darısı benim başıma Very Happy sınav esnasında max hız ve vites ne kadar oluyor? Very Happy
El Mukteda
El Mukteda

Mesaj tarafından YasinC C.tesi Kas. 17, 2012 2:00 pm

MyCoDeR demiş ki:Abilerim direksiyon sınavından 98'le geçmişim el frenini çeksem kesim 100 alıp ilk 100 alan olurdum heralde Cool 100 alan yokmuş Very Happy
Bulunduğun semttemi yok yoksa ülke genelinde mi Cool
YasinC
YasinC

Mesaj tarafından MyCoDeR C.tesi Kas. 17, 2012 2:03 pm

El Mukteda demiş ki:
maşallah, ehliyetin hayırlı olsun Smile darısı benim başıma Very Happy sınav esnasında max hız ve vites ne kadar oluyor? Very Happy
Teşekkür ederim abi hız konusunu dert etme abi önün müsayit olduğu sürece basabiliyosun önündeki aracı takip ederken mesafeni koru ben vites olarak 3'den yukarı çıkmadım hiç, zaten tüm sürücü kursları belirli güzergah'da yaptığı için kalabalık oluyo hız yapamıyosun. Bilmiyorum belki biliyosundur araca bindiğinde koltuğu emliyet kemerini aynalarını kesinlikle kontrol etmelisin bunun dışında fazla bişeye dikkat etmiyolar yani şeritten çıkmaman ve direksiyon kontrolün olsun yeterli arabayı stop ettirdiğine filan fazla bakmıyolar ama üst üste 5 6 kere yaparsan sorun olur heralde.
Bide şunu söyliyim abi yazılı sınav olucaksın ya bilmiyorum arkadaşların veya yakınların söylemiştir çok basit len ben çalışmadan geçtim falan filan diye bence hiç küçümsencek bi sınav değil heleki motor sınavında terimleri ve işlevlerini iyi öğrenmek gerekiyo. Dip komşumuz var aynı sürücü kursuna gidiyoruz adam motordan 95 çevre ve trafikten 90 sağlıktan 68 ile kaldı tek soruyu doğru yapsa geçicekti(Hukuk okuyor arkadaş)
Mesela sağlıktan bir soru vardı kandaki oksijen değeri düşerse ne olur diyodu la ne biliyim ne olur Very Happy Kitapdan okuyup ezberlemek lazım Smile
YasinC demiş ki:
Bulunduğun semttemi yok yoksa ülke genelinde mi Cool
Yok abi sınav sonucu açıklanmış bizim sürücü kursunda listede kimse 100 alamamış 4 tane 98 alan kişi var biride benim Cool Laughing
MyCoDeR
MyCoDeR

Mesaj tarafından Squadd C.tesi Kas. 17, 2012 2:22 pm

El Mukteda demiş ki:aynen, bizim arkadaşa da astım dediler, adam oturma odasındaki halıyı değiştirerek kurtuldu Very Happy meğerse toza alerjisi varmış.
Aynen abı benımde şuan toza karşı alerjim var.Onun için yaklaşık 1 sene önce 5 sene dürecek bi aşı tedavisine başladım.Her ay bir tane aşı olluyorum.Doktorum bu alerjık raatsızlığa zahip astalın %60i astıma yakalanıyor dedi.
Squadd
Squadd

Mesaj tarafından El Mukteda C.tesi Kas. 17, 2012 3:02 pm

MyCoDeR demiş ki:Teşekkür ederim abi hız konusunu dert etme abi önün müsayit olduğu sürece basabiliyosun önündeki aracı takip ederken mesafeni koru ben vites olarak 3'den yukarı çıkmadım hiç, zaten tüm sürücü kursları belirli güzergah'da yaptığı için kalabalık oluyo hız yapamıyosun. Bilmiyorum belki biliyosundur araca bindiğinde koltuğu emliyet kemerini aynalarını kesinlikle kontrol etmelisin bunun dışında fazla bişeye dikkat etmiyolar yani şeritten çıkmaman ve direksiyon kontrolün olsun yeterli arabayı stop ettirdiğine filan fazla bakmıyolar ama üst üste 5 6 kere yaparsan sorun olur heralde.
Bide şunu söyliyim abi yazılı sınav olucaksın ya bilmiyorum arkadaşların veya yakınların söylemiştir çok basit len ben çalışmadan geçtim falan filan diye bence hiç küçümsencek bi sınav değil heleki motor sınavında terimleri ve işlevlerini iyi öğrenmek gerekiyo. Dip komşumuz var aynı sürücü kursuna gidiyoruz adam motordan 95 çevre ve trafikten 90 sağlıktan 68 ile kaldı tek soruyu doğru yapsa geçicekti(Hukuk okuyor arkadaş)
Mesela sağlıktan bir soru vardı kandaki oksijen değeri düşerse ne olur diyodu la ne biliyim ne olur Very Happy Kitapdan okuyup ezberlemek lazım Smile
konu anlatımlı kitabı içtim, onda sorun yok Very Happy benim zaten trafik ve ilk yardım bilgim önceden vardı da motoru hiç bilmiyordum, onu da kitaptan tamamladım. şimdi soru bankasını da bitiricem, sonra konu testlerinde yanlışımın çok çıktığı konulara birkez daha baktım mı tamamdır. Very Happy
El Mukteda
El Mukteda

Mesaj tarafından El Mukteda C.tesi Kas. 17, 2012 3:07 pm

Squadd demiş ki:
El Mukteda demiş ki:aynen, bizim arkadaşa da astım dediler, adam oturma odasındaki halıyı değiştirerek kurtuldu Very Happy meğerse toza alerjisi varmış.
Aynen abı benımde şuan toza karşı alerjim var.Onun için yaklaşık 1 sene önce 5 sene dürecek bi aşı tedavisine başladım.Her ay bir tane aşı olluyorum.Doktorum bu alerjık raatsızlığa zahip astalın %60i astıma yakalanıyor dedi.
Allah şifa versin dostum. Smile
El Mukteda
El Mukteda

Mesaj tarafından MyCoDeR C.tesi Kas. 17, 2012 3:39 pm

El Mukteda demiş ki:
Ooo tamamdr abi çalıştıysan sorun yok hepsi basit gelicektir sana allah kolaylık versin inşallah alırsın en kısa zamanda. Wink
MyCoDeR
MyCoDeR

Mesaj tarafından El Mukteda C.tesi Kas. 17, 2012 4:03 pm

MyCoDeR demiş ki:
El Mukteda demiş ki:
Ooo tamamdr abi çalıştıysan sorun yok hepsi basit gelicektir sana allah kolaylık versin inşallah alırsın en kısa zamanda. Wink
amin dostum, teşekkür ederim Smile
El Mukteda
El Mukteda

20 sayfadaki 26 sayfası Önceki  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26  Sonraki

- Similar topics